iCampus

virtual learning environment
Uurimismeetodite õppematerjalid ja virtuaalne töökeskkond
Group discussion > I loeng 23.09.12 - sissejuhatus ja töö struktuur

I loeng 23.09.12 - sissejuhatus ja töö struktuur

Martin Sillaots
3730 days ago

Esimene loeng juhatab kursuse sisse ning käsitleb uurimistöö struktuuri, teema valimist ning tööd kirjandusega. Loenguslaidid:

Sissejuhatus
http://htk.tlu.ee/icampus/pg/file/martinsillaots/read/211249/sissejuhatus

Uurimuse struktuur, teema ja allikad (nähtav ainult grupi liikmetele)
http://htk.tlu.ee/icampus/pg/file/martinsillaots/read/211250/uurimist-struktuur-teema-ja-allikad

Liina Vaimla
3730 days ago

Soovitan kasutada ka sellist allikat uurimistöö metoodika jaoks nagu "Äriuuringute meetodid. Praktilisi näpunäiteid." Lisan viite Apollo raamatupoele http://www.apollo.ee/ariuuringute-meetodid.html

Viiteid on võimalik lisada Mendeley`ga. Chrome`ile on võimalik juurde lisada ka Web Importer, mis tunneb ära allika iseloomu (teadusartikkel jne jne) ja teeb allikate kogumise väga kiireks ja mugavaks.
Hea ja mugav võimalus ka MS Officel: References- Insert Citation. Kindlasti vali sealt Style APA Sixth Edition. Kui metaandmed lisatud, siis kogu töö jooksul väge lihtne viiteid lisada ja samuti kasutatud allikate loetelu koostada.

annelir
3729 days ago

Mendeley puhul on oluline teada, et väljastatav viide ei pruugi APA 6 täpselt kokku langeda. Samas on selles keskkonnas (http://www.mendeley.com) lihtne artikleid otsida, pdf dokumente talletada, lisada oma profiilile publikatsioonide kohta infot ning märkida ära uuritav valdkond ja sisestada CV.

Microsoft Office rakendus OneNote on kasutatav nii arvutis kui veebis märkmete tegemiseks ja Windows Mobile puhul ka telefonis.

Uus avastus sel suvel oli minu jaoks http://shelfster.com, milles saab projektipõhiselt ettevalmistada blogipostitusi ja neid mugavalt wordpressi transportida.

This topic is closed.

This topic has now been closed and is not accepting new comments.