Tallinn University Digital Innovation Day 24/05/17 - “Gamified Education”

FEATURES

What makes us truly innovative

Gamified learning process

Students’ projects and curricula

Outdoor learning

DTI Labs

TALLINN UNIVERSITY DIGITAL INNOVATION DAY - “Gamified Education”

24th May 2017

“eVent” on demo-päev mida korraldab Tallinna Ülikooli Digitehnoloogiate instituut. Ürituse eesmärgiks on tutvustada ja esitleda erinevaid võimalusi, kuidas rikastada õppetööd tehnoloogiliste võimalustega koolis, ülikoolides ning töökeskkonnas. Sel aastal keskendume peamiselt hariduse valdkonnale ja mängupõhisele õppele ning toome näiteid mängude ja mängustamise võimalustest õppeprotsessis. TLU School of Digital Technologies is organizing demo day to show and discuss how digital technologies can have an impact in society and education. A special focus this year is on gamified education. We demonstrate possibilities of enriching the learning process with the games in kindergartens, schools, universities and workplace.

Latest updates